Midi Auto 2x150ml Zestaw do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej

  • Producent: Leather Master
  • Dostępność: Produkcja na zamówienie
  • Czas realizacji: do 48 godzin
  • Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami:@ biuro@esteliastyle.pl, Tel.: +48 604 440 734

  • szt.
  • 105,00 zł 78,00 zł

Zestaw Midi Auto
Zestaw do czyszczenia skórzanej tapicerki samochodowej. Nie nadaje się do nubuku i zamszu.


Zestawy Pielęgnacyjne tak jak w przypadku standardowej serii Leather Master są podstawą naszej oferty. Zawarte w nich preparaty czyszczą i chronią skórzane wnętrze samochodu.
Ich używanie zapewni oryginalny wygląd i przyjemny dotyk przez lata. O ile w przypadku skór meblowych zalecamy stosowanie programu pielęgnacyjnego (czyszczenie/konserwacja) maksymalnie co 6 miesięcy, to skóry samochodowe mogą wymagać częstszych zabiegów ze względu na bardziej intensywną eksploatację (zwłaszcza fotel kierowcy).

 


Zestaw zawiera 2 produkty przeznaczone do czyszczenia i ochrony skórzanych tapicerek samochodowych (nie stosować do nubuku i zamszu).


Zawartość:
150ml Soft Cleaner
150ml Protection Cream
1 Gąbka
1 Ściereczka

Soft Cleaner to delikatny środek czyszczący na bazie wody destylowanej. Nie zawiera żadnych rozpuszczalników mogących uszkodzić wykończenie skóry. Preparat nadaje się do czyszczenia skór anilinowych.
Regularne używanie powstrzymuje niszczące działanie zanieczyszczeń, które mogą powodować poważne uszkodzenia z biegiem czasu. Po czyszczeniu konieczne jest zastosowanie kremu ochronnego Protection Cream.


Protection Cream krem ochronny do wszystkich rodzajów skór oprócz nubuku i zamszu. Ten unikalny produkt konserwuje (zabezpieczając przed wysychaniem i pękaniem) i jednocześnie impregnuje porowatą powierzchnię skóry, zapewniając doskonałą ochronę przed wodą, alkoholami i olejami. Tworzy przeźroczystą paroprzepuszczalną powłokę, która powstrzymuje zabrudzenia przed penetracją i niszczeniem wykończenia skóry.
Kolejne czyszczenie oznacza rozpuszczenie i usuwanie zabrudzonej powłoki, a nie bezpośrednie czyszczenie samej skóry. Zastosowanie Protection Cream na nowym wyrobie skórzanym rozpocznie program pielęgnacyjny z Leather Master.