Współpraca

Jesteś architektem, projektantem wnętrz, dekoratorem lub inwestorem? Zapraszamy do współpracy z naszą firmą! Oprócz obsługi klientów indywidualnych specjalizujemy się również w produkcji mebli na wymiar do pomieszczeń użyteczności publicznej. Podczas tworzenia projektu bierzemy pod uwagę wiele czynników charakterystycznych dla wnętrz hotelowych czy restauracyjnych, takich jak intensywna eksploatacja czy dopasowanie do aranżacji wnętrza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom.

Co nas wyróżnia?

Jako firma STOLTAP już od 1989 roku produkujemy meble hotelowe, kawiarniane i restauracyjne. Nasze kolekcje mebli wypoczynkowych są obecne nie tylko na rynku polskim, lecz również skandynawskim, brytyjskim i niemieckim. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość wykonania i tworzenie mebli na światowym poziomie. Ofertę firmy cechuje różnorodność, dlatego bez problemu możemy dopasować projekt do oczekiwań przedstawicieli wielu branż.

 

STOLTAP to firma, którą wyróżnia:

 

  • międzynarodowy zasięg,
  • różnorodność oferty,
  • najwyższa jakość produkcji,
  • bardzo dobry stosunek ceny do jakości,
  • tworzenie projektów na światowym poziomie.

 

Umożliwiamy dowolne komponowanie zestawów, a w naszej stałej ofercie znajduje się kilkadziesiąt rodzajów tkanin i wszystkie podstawowe kolory drewna. Nie jesteśmy kolejnym salonem meblowym, lecz producentem zorientowanym na potrzeby przedsiębiorców i instytucji. Tworzymy meble na zamówienie do gastronomii, hoteli, teatrów i wielu innych miejsc, w których liczą się jakość, trwałość i ponadczasowy styl.

Jak przebiega współpraca?

W większości przypadków współpraca rozpoczyna się po otrzymaniu zapytania od Projektanta, który wypatrzył naszą ofertę w internecie lub otrzymał rekomendację od kolegi po fachu. Zazwyczaj dostajemy pytanie o konkretne produkty dostępne w naszej ofercie, choć często zdarza się też, że do naszej skrzynki mailowej trafia autorski projekt z pytaniem, czy możemy coś takiego wykonać. 

 

Odpowiadamy na każdą wiadomość i zapewniamy stały kontakt w trakcie współpracy. Jesteśmy otwarci zarówno na zapytania o naszą ofertę, jak i realizację autorskich projektów. Przy zleceniach na większą ilość mebli (minimum 50 sztuk) możemy zaprojektować i zbudować niemal każdy mebel na indywidualne zamówienie.

 

W przypadku indywidualnych projektów działamy według następującego schematu: przygotowujemy wycenę i wykonujemy pierwszy wzorcowy egzemplarz, który następnie przesyłamy do akceptacji. Istnieje również możliwość zaakceptowania egzemplarza wzorcowego na miejscu, w naszej fabryce. Po uzyskaniu akceptacji rozpoczynamy produkcję mebli na zamówienie. Cały proces trwa do 3 miesięcy.

 

W czasie prowadzonej współpracy jesteśmy w stałym kontakcie z Klientem – słuchamy uwag i dobieramy odpowiednie materiały, które mają znaczący wpływ na wygląd, jakość i trwałość produktów. Jako producent mebli hotelowych i restauracyjnych jesteśmy w stanie doradzić wybór najlepszych materiałów, na przykład takich o właściwościach plamoodpornych czy trudnopalnych. Zależy nam na tym, by wyprodukowane wyposażenie hoteli, kawiarni i restauracji służyło na lata i stało się efektowną wizytówką Twojego biznesu.

Z kim współpracujemy?

Jesteśmy otwarci na współpracę z przedstawicielami różnych branż. Oferujemy meble do hoteli, pensjonatów, restauracji, kawiarni, barów, klubów nocnych, teatrów, kin i wielu innych miejsc. Wykonujemy nie tylko standardowe meble restauracyjne i hotelowe, lecz również nietypowe loże tapicerowane. 

Meble do hotelu

Wyposażenie hotelowe musi wyróżniać się wysoką jakością i trwałością – dotyczy to zarówno pokoi, jak i hotelowego lobby. Meble do hotelu to przede wszystkim sofy, pufy, fotele, łóżka, stoliki i krzesła hotelowe, które powinny być utrzymane w spójnej stylistyce. Dla gości liczy się pierwsze wrażenie, dlatego warto zadbać o to, by każdy element był w pełni dopracowany – dotyczy to również dodatków, takich jak pufa czy sofa do hotelu. W związku z tym, że wyposażenie pokoi hotelowych jest narażone na stałą i intensywną eksploatację, meble na wymiar powinny być solidne i odporne na wieloletnie użytkowanie. Jakie jeszcze powinno być wyposażenie hoteli? Meble hotelowe muszą być oczywiście wygodne, plamoodporne i spójne z tym, co reprezentuje styl hotelowy.

Meble do restauracji i kawiarni

Klienci odwiedzający restaurację lub kawiarnię po raz pierwszy zwracają większą uwagę na wystrój niż na menu – w końcu jest to pierwsza rzecz, jaką zauważamy po przekroczeniu progu. Warto więc zadbać o dobre pierwsze wrażenie, dobierając profesjonalne meble do restauracji. Istotną rolę odgrywają również solidność, wygoda oraz odporność na uszkodzenia. W związku z tym, że meble kawiarniane i restauracyjne są nieustannie narażone na zabrudzenia, rekomendujemy wybór materiałów plamoodpornych. W naszej ofercie znajdują się krzesła i fotele do kawiarni, które można z łatwością dopasować do wybranej aranżacji. Produkujemy również meble do restauracji i kawiarni na indywidualne zamówienie. Wyposażenie kawiarni i restauracji ze STOLTAP to gwarancja dobrego pierwszego wrażenia! Dzięki naszym wygodnym i dopracowanym meblom możesz mieć pewność, że klienci będą wracać. 

Meble do kina i teatru

Choć seanse kinowe i spektakle teatralne odbywają się w ciemności lub półmroku, nie oznacza to, że wygląd mebli nie ma znaczenia. Meble na wymiar do kina i teatru są wizytówką obiektu, dlatego warto zadbać o wygląd dopasowany do aranżacji sali. Najważniejszą cechą tego typu wyposażenia powinna być jednak wygoda – niewygodny fotel może znacząco obniżyć komfort i negatywnie wpłynąć na doświadczenie widza. Warto więc zadbać o to, by fotele kinowe i teatralne były w pełni dopasowane do potrzeb widzów i rozmieszczone w taki sposób, by nie doszło do ograniczenia widoczności sceny lub ekranu.

Meble do baru i klubu nocnego

Nasza oferta obejmuje również wyposażenie barów i klubów nocnych. W tego typu lokalach dużą popularnością cieszą się skóry i ekoskóry, które prezentują się stylowo i są łatwe w czyszczeniu. Produkujemy efektowne loże tapicerowane, które są odporne na intensywną eksploatację, wygodne i solidne. Zapewniamy szeroki wybór skór i tkanin, również plamoodpornych i trudnopalnych. Mamy wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia wnętrza, które przyciągnie klientów!

Zapraszamy do współpracy!

Wyposażenie hoteli, restauracji, kawiarni, kin, teatrów, barów i klubów nocnych to tylko część naszej oferty. Jesteśmy otwarci również na inne branże, w których występuje zapotrzebowanie na wysokiej jakości meble na zamówienie, takie jak narożniki, pufy, sofy, stoliki, fotele, łóżka i krzesła. Oferujemy też dodatkowe elementy aranżacji – dywany i poduszki. Z nami możesz wyposażyć każde wnętrze, decydując się na wysokiej jakości meble hotelowe. Jako producent umożliwiamy wybór gotowych produktów lub budowę mebli na wymiar na podstawie przesłanego projektu pokoju hotelowego czy wzoru fotela do kawiarni.

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami: tel.: +48 604 440 734, e-mail: biuro@esteliastyle.pl – zapewniamy szybką wycenę i stały kontakt.