Próbki

Próbki

Cechy materiałów, którymi tapicerowane są nasze meble, ich dokładny opis wraz z aktualnymi kolornikami i specyfikacjami znajdziecie w elektronicznych przybornikach - próbnikach materiałów.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze możecie zamówić próbki tkanin lub skór. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia próbek: Formularze zamówienia próbek materiałów: eko skóry i tkaniny, skóry Madras , skóry Mondial , skóry Samoa , skóry Virtus lub skontaktować się z nami mailowo: biuro@esteliastyle.pl lub telefonicznie: +48 604 440 734. Przygotujemy dla Was przybornik i wyślemy gratis pod wskazany adres.


Przyborniki tkanin

Grupa Unique Grupa Exclusive Grupa Prestige

LECH CALDO - Gr. Unique
FARGOTEX MILTON - Gr. Unique
FARGOTEX SOFTI - Gr. Unique
TOP TEXTIL MAGIC VELVET - Gr. Unique
FARGOTEX PIANO- Gr. Unique
DAVIS RIVIERA - Gr. Unique

AGMAMITO SALVADOR - Gr. Exclusif
Zień Collection ELBA - Gr. Exclusif
Zień Collection VELIERO - Gr. Exclusif
Zień Collection VIENTO - Gr. Exclusif
BRU BOLSHOI - Gr. Exclusif
BRU Indulge - Gr. Exclusif

BRU Trailblazer - Gr. Exclusif
BRU Trezor - Gr. Exclusif
Zień Collection CABRERA - Gr. Exclusif
BRU Daytona - Gr. Prestige
Zień Collection DRAGONERA - Gr. Exclusif
Zień Collection ETNA - Gr. Exclusif
Zień Collection ROJA - Gr. Exclusif
Zień Collection VEDRA - Gr. Exclusif
BRU Orlando Lauderdale - Gr. Prestige
BRU Orlando Manalapan - Gr. Prestige
BRU Orlando Lucie - Gr. Prestige
BRU Orlando Oviedo - Gr. Prestige
BRU Orlando Palm Beach - Gr. Prestige
BRU Orlando Sarasota - Gr. Prestige
BRU Orlando Tampa - Gr. Prestige
FARGOTEX SOFIA - Gr. Prestige 
BRU Lech - Gr. Prestige
CALDO FARGOTEX ATELIER - JUBILEE COLLECTION

 

Grupa Top

FARGOTEX Cameleon - Gr. Top
FARGOTEX Glam Velvet - Gr. Top
FARGOTEX Spectra - Gr. Top


Przyborniki skór

MADRAS
MONDIAL
SAMOA
VIRTUS


Przyborniki Ecoskór

FARGOTEX VIENNA

 

 

Materiały

Chcemy, aby sprzedawane przez nas meble przyniosły Państwu jak najwięcej satysfakcji i inspiracji dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do wyboru najlepszych materiałów, którymi są tapicerowane nasze sofy, fotele, narożniki. 

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Różnorodność Państwa potrzeb sprawia, że oprócz obić z luksusowych skór i ekoskór w naszym sklepie znajdziecie niepowtarzalne i wytworne meble tapicerowane najlepszymi tkaninami. Bogactwo wyboru daje ogromne możliwości aranżacyjne. Chcemy zaoferować Wam meble wykończone materiałami w kolorze, wzorze, fakturze na miarę Waszych marzeń i potrzeb.

 

Skóry

Oprócz niepowtarzalności ze względu na naturalne pochodzenie - każda skóra jest inna, najważniejszą zaletą jest fakt, że jest przyjazna dla najbardziej wrażliwych z nas: osób z alergiami. Skóra nie pozwala na penetrację alergenów znajdujących się w kurzu (także zwierzęcych), nie pochłania także dymu papierosowego.  Skóra ma zdolność adaptacji do warunków otoczenia: utrzymuje temperaturę przeważającą w otoczeniu, dlatego będzie wydawała się nam chłodna w pokoju o temp. 20°C, ale po chwili uzyska miejscowo temperaturę naszego ciała (ale nie wyższą jak w przypadku skaju). Także dostosowywanie wilgotności jest jej zaletą - potrafi pochłonąć, a następnie oddać wilgoć do 25% swojej wagi, co czyni ją swoistym regulatorem wilgotności w pomieszczeniu.

Meble w obiciu ze skóry są łatwe do czyszczenia - w większości wypadków wystarczy tylko wytrzeć je wilgotną ściereczką bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Jednocześnie skóra to materiał trwały i bardzo odporny na uszkodzenia. Odpowiednia pielęgnacja mebli tapicerowanych skórami pozwala na zachowanie ich nienagannego stanu przez wiele lat. Zaleca się konserwację i czyszczenie skóry co 4-6 miesięcy.

Meble tapicerowane skórami wspaniale się prezentują, są wytworne, luksusowe, ale także przytulne i bardzo wygodne.

 

 

Skóry ekologiczne

 
W naszej ofercie nie mogło zabraknąć mebli wykończonych ekoskórami. To ukłon w stronę wszystkich tych, którzy kochają zwierzęta i ekologiczny styl życia. Ekoskóra to materiał doskonale imitujący właściwości skóry naturalnej. Cechami charakterystycznymi naszych mebli tapicerowanych ekoskórami są komfort i elegancja.
 
 

Tkaniny

Trzy kolekcje tkanin: Unique, Exclusif, Prestige są spójnym dopełnieniem oferty, która charakteryzuje się ekskluzywnym designem, luksusową formą, najwyższą jakością użytkową.

Dlaczego meble tapicerowane naszymi tkaninami są wyjątkowe. Plama nie jest już powodem do stresu, a meble na dłużej pozostaną jak nowe. Plamy znikają bez śladu... Jak to jest możliwe? Tkaniny, którymi są tapicerowane nasze meble nie poddają się plamom, zachowując nieskazitelną czystość przez długi czas by cieszyć się komfortem. Można czuć się swobodnie. Wino z przyjaciółmi, relaks przy filiżance aromatycznej kawy, beztroska zabawa z dzieckiem, a nawet krem czekoladowy – można zapomnieć o obawach i cieszyć się chwilą. A jeśli zdarzy się plama – łatwo można ją usunąć za pomocą odrobiny wody, ściereczki czy nawet szkolnej gumki do ścierania. Plama zniknie jak zaczarowana, a materiał natychmiast odzyska swój wspaniały wygląd. Tak jakby nigdy nic się nie zdarzyło... Zobaczcie prezentację filmową.

 

 
Próbki drewna - Rodzaje drewna, z których mogą być wykonane m. in nogi sof, foteli, krzeseł


Raw
NaturalOakWhiteSilverWalnutBrownBlackWengeBlack Gloss
Oil