Narożnik Cambrige 3 os. skórzana, eko skóra, tkanina

 • Kod: Cambrige3n
 • Producent: Estelia
 • Dostępność: Towar dostępny w dużej ilości
 • Meble dostarczamy i wnosimy za darmo! > Opis promocji
 • Prawdziwe raty 0%! > Sprawdź
 • szt.
 • 4 990,00 zł

Sofa w zależności od wybranej opcji jest tapicerowana wysokiej jakości poliesterem - tkaniną szenilową, najlepszymi skórami zwierzęcymi lub eko-skórami.

Typ
Narożnik klasyczny nawiąujący do stylu Chesterfield, 3-osobowy

Wykonanie
Narożnik w zależności od wybranej opcji jest tapicerowany jest wysokiej jakości poliesterem - tkaniną szenilową, który cechuje wysoka odporność na zniszczenia >100000 cykli Martindale'a, najlepszymi skórami zwierzęcymi lub eko-skórami. Stelaż wykonano z drewna a wypełnieniem są najlepsze na rynku: wysoce elastyczna, ekologiczna pianka.

Gwarancja
2 lata

Cechy
Narożnik tapicerowany w skórze naturalnej,  eko-skórze lub w tkaninie
Dostępna w szerkiej palecie kolorów
Stylowa tapicerka
Komfortowe oparcie i siedzisko, miękkie podłokietniki
W zależności od oferowanej wersji sofy - wyposażona jest w nóżki z kółkami lub bez
Narożnik prezentowany na głównym zdjęciu tapicerowany jest tkaniną Porto, nr koloru 2
Prezentowane na zdjęciach poduszki dekoracyjne dajemy do zestawu w prezencie

 

 

Narożnik tapicerowany Estelia Cambrige, 3-osobowa

Stylowy narożnik nawiązujący do ponadczasowego stylu Chesterfield. Wykonany został z najlepszych materiałów. Fantastycznie wpisze się do salonu urządzonego w klasycznym stylu. Komfort użytkowania zdecydowanie podnosi bardzo wygodne siedzisko składające się dwóch centralnych poduch oraz jednej dużej bocznej, która nachodzi na przymocowaną rzepami pufę. Jest stylowo, wygodnie i praktycznie!


Wymiary

 • szerokość: 250 cm
 • długość boku 170cm
 • głębokość: 100 cm
 • wysokość: 95 cm

Dostawa i wniesienie mebli

 

PAKOWANIE

Zakupione przez Ciebie produkty starannie zabezpieczamy do wysyłki. Do zapakowanych paczek w fabryczne kartony dodatkowo usztywniamy je, lub pakujemy na stabilne drewniane palety. Sposób spakowania zależy od wielkości wysyłki.

 

TRANSPORT

Przesyłki dostarczamy za pośrednictwem profesjonalnej firmy DTS, świadczącej usługi "door to door". W przypadku paczek jest to dostarczenie przesyłki do drzwi wejściowych budynku mieszkalnego, a w przypadku dostawy paletą, jest to najbliższe miejsce adresu przesyłki, gdzie istnieje możliwość rozładunku palety. 

 

DOSTAWA

- dostawa towaru odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 - 16.

- kurierzy nie wnoszą przesyłek, nie uczestniczą przy rozpakowaniu palety

- prosimy, abyś sprawdził stan przesyłki przy jej odbiorze. Jeżeli kurier nie wyrazi na to zgody umieść na pokwitowaniu uwagę, "przesyłka przyjęta warunkowo bez sprawdzenia jej zawartości"

- podczas odbioru przesyłki proszę zwrócić szczególną uwagę na uszkodzenia paczek oraz jej zawartości. Jeśli przesyłka nosi znamiona uszkodzenia zewnętrznego – nie odbieraj jej - masz takie prawo. Zgłoś do nas zaistniałe zdarzenie,  a prześlemy Tobie produkt wolny od wad i uszkodzeń.

 

GWARANCJA

Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy


DWUOSOBOWY ZESPÓŁ

Do każdego zlecenia przydzielamy dwuosobowy zespół realizacyjny składający się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki temu dajemy gwarancję prawidłowości wykonania usługi niezależnie od jej natury i gabarytu transportowanego towaru


DOSTAWA POD WSKAZANY ADRES

Transport zamówionego towaru dostarczany jest specjalnym meblowozem zaopatrzonym we wszelkie materiały zabezpieczające takie jak pasy transportowe i podłogi antypoślizgowe, które zapobiegają uszkodzeniu mebla w trakcie transportu.


WNIESIENIE NIEZALEŻNIE OD PIĘTRA

Dwuosobowy zespół doświadczonych pracowników dostarczy mebel pod wskazany adres niezależnie od piętra i gabarytu transportowanego produktu, dbając o bezpieczeństwo nie tylko ładunku, ale i otoczenia domu Klienta.


ROZPAKOWANIE I OKAZANIE TOWARU

Po dostarczeniu na miejsce towar jest starannie rozpakowywany, a następnie okazywany Klientowi w celu stwierdzenia braku wad produkcyjnych jak również potwierdzenia jego zgodności ze złożonym zamówieniem.


USTAWIENIE WE WSKAZANYM MIEJSCU

Niezależnie od gabarytu transportowanego mienia nasi pracownicy ustawią dostarczony towar zgodnie z preferencjami Klienta w wyznaczonym przez niego miejscu dbając o bezpieczeństwo ścian i podłóg.


WYRZUCENIE ZBĘDNYCH OPAKOWAŃ

Po zrealizowaniu dostawy towaru nasi pracownicy usuną wszelkie zbędne opakowania i odpady powstałe w procesie rozpakowania i montażu, a następnie wyrzucą je do odpowiedniego pojemnika komunalnego.