Preparat do czyszczenia skór sztucznych ekologicznych Skai Cleaner 500ml

 • Producent: Leather Master
 • Dostępność: Produkcja na zamówienie

 • Czas realizacji: 24 godziny
 • Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami:@ biuro@esteliastyle.pl, Tel.: +48 604 440 734

  • 55,00 zł 44,00 zł
  • szt.
 • Preparat przeznaczony jest do czyszczenia skór sztucznych (eko-skóra, skaj). Jest to wysoce skuteczny środek czyszczący, specjalnie opracowany do tapicerek z materiałów skóropodobnych. Usuwa normalne zabrudzenia użytkowe, plamy i pleśń. Nie jest zalecany do naturalnych skór gładkich, nubuku i zamszu.

   

  Działanie

  Stosowanie preparatów do czyszczenia skór  Leather Master skutecznie usuwa zabrudzenia ze skóry i materiałów skóropodobnych (eko-skóra, skaj)

   

  Sposób użycia

  Preparat do czyszczenia skór sztucznych SKAI CLEANER – potrząśnij mocno butelką przed użyciem. Sprawdź trwałość koloru tapicerki na ukrytej powierzchni. Spryskaj preparatem czyszczoną powierzchnię. Czyść energicznymi ruchami szczoteczką lub gąbką. Usuń zanieczyszczenia papierowym ręcznikiem lub czystą suchą ściereczką.

  Uwaga

  1. przed użyciem potrząsnąć buteleczką
  2. przetestuj środek na ukrytej powierzchni
  3. trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci
  4. przechowywać w temperaturze pokojowej
  5. nie stosować do skór gładkich, nubuku i zamszu.

   

  Zastosowanie:

  Wszystkie produkty do czyszczenia i konserwacji skór marki Leather Master monitorowane są przez system jakości ISO 9001 i dostępne są w 70 krajach na całym świecie. Daje nam to pewność, że każdy preparat do czyszczenia skóry spełnia pokładane w nim oczekiwania. Środek do czyszczenia  eko- skór można stosować do wypoczynków meblowych, tapicerek samochodowych wykonanych z eko skóry i materiałów skóropodobnych. Jest bezpieczny w użyciu ponieważ produkowany jest na bazie wody destylowanej co sprawia, że nie odbarwia skóry. 

   

  Pojemność: 500ml