Preparat do impregnacji tkanin SOFA PROTECTOR 250 ml

Impregnuje, tworzy powłokę odpychającą wodę
i zabrudzenia, chroni przed rozwojem bakterii i pleśni.

 • Dostępność: Produkcja na zamówienie

 • Czas realizacji: 48 godzin
 • Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami:@ biuro@esteliastyle.pl, Tel.: +48 604 440 734

  • 79,00 zł
  • szt.

  Plamy to naturalna sprawa. Zwłaszcza w domu, gdzie wszyscy czują się swobodnie. Wybierz OA SOFA PROTECTOR, aby zapobiegać plamom i OA SOFA CARE do codziennej pielęgnacji Twoich mebli. Trudne plamy? Usuń je łatwo z OA STAIN ELIMINATOR.

  OA SOFA PROTECTOR wnika głęboko w strukturę włókien i wiąże się z nimi, tworząc mikroskopijną powłokę odpychającą wodę i zabrudzenia. Skutecznie zabezpiecza materiał przed chłonięciem wilgoci, tłuszczu oraz ludzkiego potu, ułatwiając usuwanie wszelkich zabrudzeń. Zaimpregnowana powierzchnia wykazuje paroprzepuszczaność, dzięki której wilgoć bez trudu opuszcza strukturę tkaniny tworząc niekorzystne warunki do rozwoju bakterii i pleśni. Nie tworzy przebarwień i zacieków. Dodatkowo aktywne cząsteczki srebra chronią tkaninę pozwalając przez długi czas utrzymywać jej świeżość. W celu uniknięcia przebarwień produkt należy użyć na całej jego powierzchni. 

  • Przebadane dermatologicznie.
  • Nie wpływa na żywotność tkaniny.
  • Składniki z upraw zrównoważonych. 

  NIE STOSOWAĆ DO SKÓR oraz EKOSKÓR

  Sposób użycia: Przed zastosowaniem OA SOFA PROTECTOR, zaleca się dokładne wyczyszczenie tapicerki środkiem czyszczącym OA SOFA CARE. Sprawdzić działanie produktu w niewidocznym miejscu. Suchą i czystą powierzchnię równomiernie spryskać z odległości ok. 10-20 cm, aż do całkowitego pokrycia struktury, opcjonalnie przetrzeć gąbką, aby produkt wniknął w strukturę włókien. Pozostawić do wyschnięcia, wywietrzyć pomieszczenie. Nakładanie powinno odbywać się w temperaturze 5°C–40°C. Produkt uzyskuje 75% aktywności bezpośrednio po wyschnięciu. Pełną aktywność uzyskuje w ciągu 48h od wyschnięcia. Produkt może również zostać użyty w postaci 10% roztworu do płukania tkanin. Poprawnie nałożona powłoka utrzymuje trwałość  minimum 3 miesiące,  w zależności od warunków użytkowania.