Szezlong Chestefield Cezar, pikowany

Szezlong w zależności od wybranej opcji tapicerowany jest wysokiej jakości poliesterem - tkaniną szenilową, najlepszymi skórami zwierzęcymi lub eko-skórami.

  • Producent: EsteliaStyle
  • Dostępność: Produkcja na zamówienie
  • Czas realizacji: do 30 dni roboczych
  • Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami:@ biuro@esteliastyle.pl, Tel.: +48 604 440 734

  • 1 890,00 zł
  • szt.

Szezlong Estelia Cezar,

Cezar to kolekcja luksusowych mebli w stylu Chesterfield. Tapicerowane najlepszymi materiałami są obiektem pożądania nie tylko miłośników angielskiej stylistyki. Styl, nawiązujący do antycznej ponadczasowej formy, którego wyróżnikiem jest głęboko pikowana tapicerka w charakterystyczny deseń rombów posiada duże zdolności adaptacyjne. 

Prezentowany na zdjęciu szezlong jest tapicerowany naturalną skórą licową Tabaco. To jeden z najszlachetniejszych rodzajów skór. Licowanie polega na obróbce mechanicznej i pokryciu lica - najbardziej szezlong część skóry(błony licowej) odpowiednimi woskami (ewentualnie innymi substancjami) w celu uzyskania pożądanej struktury i właściwości. Dlatego skórzane obicie każdego mebla może się delikatnie od siebie różnić.

Wymiary

  • szerokość: 185 cm
  • głębokość: 65 cm
  • wysokość: 76 cm

Typ
Stylowy szezlong Estelia Cezar

Materiały
Szezlong w zależności od wybranej opcji jest tapicerowany wysokiej jakości poliesterem - tkaniną szenilową, który cechuje wysoka odporność na zniszczenia >100000 cykli Martindale'a, najlepszymi skórami zwierzęcymi lub eko-skórami. Stelaż wykonano z drewna a wypełnieniem są najlepsze na rynku: wysoce elastyczna, ekologiczna pianka.

Gwarancja
2 lata

Cechy
Szezlong tapicerowany w skórze naturalnej,  eko-skórze lub w tkaninie
Stylowa tapicerka w charakterystyczny deseń rombów
Komfortowe oparcie i siedzisko, miękkie podłokietniki
W zależności od oferowanej wersji fotel wyposażony jest w nóżki z kółkami lub bez

Prezentowany na zdjęciu szezlong jest tapicerowany naturalną skórą licową BARTOLLO - cena 3 690zl

To jeden z najszlachetniejszych rodzajów skór. Licowanie polega na obróbce mechanicznej i pokryciu lica - najbardziej zewnętrznej część skóry(błony licowej) odpowiednimi woskami (ewentualnie innymi substancjami) w celu uzyskania pożądanej struktury i właściwości. Dlatego skórzane obicie każdego mebla może się delikatnie od siebie różnić.