Zestaw do czyszczenia i konserwacji mebli skórzanych LM 150 MidiKIT 2 x 150ml

  • Producent: Leather Master
  • Dostępność: Produkcja na zamówienie
  • Czas realizacji: 24 godziny
  • Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami:@ biuro@esteliastyle.pl, Tel.: +48 604 440 734

  • zestaw
  • 95,00 zł 78,00 zł

Zestaw do czyszczenia i konserwacji skór (oprócz nubuku i zamszu). Wystarcza na zastosowanie do zestawu 2, 1, 1 (kanapa 2-osobowa i 2 fotele)

 

MIDIKIT wystarcza na zestaw 2,2 lub 2,1,1


Zawartość: 

150ml Soft Cleaner
150ml Protection Cream
Gąbka 1szt, ściereczka 1szt, instrukcja użycia.


ZESTAWY PIELĘGNACYJNE DO SKÓR są sercem naszej oferty. Dbałość o dobrą kondycję wyrobów ze skór jest przecież naturalną konsekwencją ich zakupu. Skóra jest wyjątkowo trwałym materiałem, jednak nawet normalne jej używanie naraża ją na kontakt z brudem, ludzkim potem - a przez to na działanie zawartej w nim soli. Czyszczenie i ochrona - to program pielęgnacyjny, który stosuje sie 2-4 razy w roku (w zależności od potrzeb). Czyszczenie eliminuje zabrudzenia i usuwa plamy, zapewniając atrakcyjny wygląd skóry; ochrona gwarantuje oryginalną jakość nawet po latach użycia, jednocześnie zabezpieczając przed następstwami rozmaitych przypadkowych i uciążliwych zabrudzeń.
SOFT CLEANER to delikatny środek czyszczący na bazie wody. Nie zawiera żadnych rozpuszczalników mogących uszkodzić wykończenie skóry i może być używany na wszystkich jej rodzajach. Regularne używanie powstrzymuje niszczące działanie zanieczyszczeń, które mogą powodować poważne uszkodzenia z biegiem czasu. Należy pamiętać o zaaplikowaniu kremu ochronnego (Protection Cream) po zakończonym czyszczeniu.

PROTECTION CREAM - krem ochronny do wszystkich rodzajów skór oprócz zamszu i nubuku. Ten unikalny produkt konserwuje (zabezpieczając przed wysychaniem i pękaniem) i jednocześnie impregnuje porowatą powierzchnię skóry, zapewniając doskonałą ochronę przed wodą, olejami i alkoholem. Tworzy przezroczystą, paroprzepuszczalną powłokę, która powstrzymuje zabrudzenia przed penetracją i niszczeniem wykończenia skóry. Kolejne czyszczenie oznacza rozpuszczanie i usuwanie zabrudzonej powłoki, a nie bezpośrednie czyszczenie samej skóry. Zastosowanie Protection Cream na nowym wyrobie skórzanym rozpocznie program pielęgnacyjny z Leather Master. Preparat jest dostępny w zestawach pielęgnacyjnych, a takze osobno w butelce 1 litrowej, 250 ml i nasączonej ściereczce do niewielkich przedmiotów. Środek ten jest zalecany do użycia od razu po nabyciu wyrobów ze skóry.
INK AWAY to łatwy do użycia preparat w sztyfcie do usuwania tuszu długopisu i szminki ze skór. Najbardziej efektywny gdy stosowany na skórach zabezpieczonych Protection Cream. Zaprojektowany do usuwania świeżych plam (3-5 dniowych). Skuteczność zależy od rodzaju skóry, jej chłonności i koloru. Należy pamiętać, iż barwnik, którym pokryta jest skóra reaguje w kontakcie z innym kolorantem, co prowadzi do trwałego ich zespolenia, czasami nawet po krótkim czasie. Powoduje to, iż w niektórych wypadkach nie jest możliwe uzyskanie 100 % efektywnosci.
Preparat nie usuwa markerów wodoodpornych. Zawiera rozpuszczalnik - należy przeprowadzić test na trwałość koloru przed użyciem.
* Użyty na skórze anilinowej (A), może spowodować ciemną plamę. Plama wypłowieje w ciągu 1-2 dni.